Конопацький Сергій Васильович

Конопацький Сергій Васильович
Дата та місце народження: 26 березня 1973 р., м. Інгулець, Дніпропетровська область
Дата та місце смерті: 29 серпня 2014 (41 рік) с. Чумаки, Донецька область
Місце поховання: сел. Широка Дача, Широківський район, Дніпропетровська область
Звання: Солдат
Посада: Стрілець
Обставини смерті: Загинув 29-го серпня 2014 р. під час виходу з Іловайського котла т.зв. Зеленим коридором. 14-го вересня 2014 р. тіло було знайдено пошуковою групою Місії Евакуація-200 (Чорний тюльпан) у полі в урочищі Червона Поляна неподалік від с. Чумаки й привезене у Запоріжжя. Загинув разом з військовослужбовцями 40-го батальйону: Джаданом І.М., Нечепуренко К.В., Долговим І.О., 51-ї механізованої бригади: Малишем В.В., Зелінським В.А., а також ще з одним досі невстановленим бійцем.

Народився 1973 року в місті Інгулець Дніпропетровської області.

Призваний на військову службу за частковою мобілізацією 19 травня 2014 року. Ніс службу у лавах 40-го батальйону територіальної оборони Дніпропетровської області «Кривбас».

Загинув 29 серпня 2014-го під час виходу з Іловайського котла «зеленим коридором» на дорозі біля села Чумаки.

Тимчасово були поховані місцевими мешканцями на сільському кладовищі: Олексій Горай, Катрич В'ячеслав, Роман Набєгов, Максим Сухенко; Олексій Вовченко, Віктор Шолуха, майор Дмитро Цуркан. Тоді ж загинув капітан МВС Руслан Халус з бійцем батальйону «Херсон» Олегом Гребінським та ще одним станом на січень 2017 року невстановленим бійцем.

14 вересня 2014 року тіло Сергія Конопацького було ексгумоване пошуковцями Місії «Евакуація-200» («Чорний тюльпан»). Похований 7 серпня 2015 року на Кушугумському кладовищі Запоріжжя, ділянка № 19, як тимчасово невпізнаний Герой АТО. Перебував у списку зниклих безвісти, упізнаний за експертизою ДНК.

Перепохований 24 листопада 2017 у селі Широка Дача Широківського району, в Кривому Розі було оголошено день жалоби.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 1, місце 37.