Кондратюк Руслан Васильович «Кіндрат»

Кондратюк Руслан Васильович
Дата та місце народження: 2 жовтня 1981 р., с. Війниця, Млинівський район, Рівненська область
Дата та місце смерті: 15 лютого 2019 (37 років) м. Мар'їнка, Донецька область
Місце поховання: с. Війниця, Млинівський район, Рівненська область
Звання: Солдат
Посада: Водій
Обставини смерті: Загинув 15 лютого 2019 р. поблизу м. Мар'їнка на Донеччині, отримавши мінно-вибухові травми та поранення внаслідок прямого влучання ворожого ПТРК в автомобіль ГАЗ-66, в якому перебували військовослужбовці. Того дня близько 10:45 військовослужбовці поверталися із виконання бойового завдання з недопущення проходу диверсійно-розвідувальної групи в районі м. Мар'їнка. Бійці пересувалися найбільш захищеним маршрутом, де зі сторони противника була мінімальна можливість ураження. У цей час ворог відкрив вогонь із протитанкового ракетного комплексу по автомобілю ГАЗ-66. Внаслідок прямого влучення ПТКР в кабіну водій Руслан Кондратюк отримав несумісне із життям поранення. Помер дорогою до шпиталю міста Курахове.

Народився 1981 року в селі Війниця (Млинівський район, Рівненська область). Займався спортом, полюбляв читати, виступав у шкільному театрі. 2002 року закінчив Мирогощанський аграрний коледж — за фахом механіка. Працював на місцевому сільськогосподарському підприємстві водієм, комбайнером, слюсарем, бригадиром тракторної бригади, охоронцем у ПП «Агро Експрес Сервіс» — до 2013 року, згодом — підвізником кормів. з 2015-го — на заводі «Кромберг енд Шуберт Україна» (Луцьк).

31 січня 2016 року підписав контракт на військову службу, яку проходив у 355-му навчальному механізованому полку 184-го навчального центру, згодом у 130-му окремому розвідувальному батальйоні. Брав участь у бойових діях у районі Світлодарської дуги та Мар'їнки, зазнав поранення. З 2 листопада 2018-го проходив службу за контрактом у 24-й бригаді; солдат, водій зенітно-артилерійського взводу.

15 лютого 2019 року перед обідом військовослужбовці поверталися з виконання бойового завдання з недопущення проходу ДРГ поблизу міста Мар'їнка. Бійці пересувалися найбільш захищеним маршрутом — зі сторони противника була мінімальна можливість ураження; у цей час ворог відкрив вогонь із ПТРК по автомобілю «ГАЗ-66», коли той заїжджав на позицію. Внаслідок прямого влучання в кабіну водій Руслан Кондратюк зазнав несумісного з життям поранення; помер дорогою до шпиталю міста Курахове, троє українських військових дістали поранення.

21 лютого 2019-го похований у селі Війниця.

Без Руслана лишилися батьки, сестра, дружина та двоє дітей — син 2008 р.н. і донька 2011 р.н.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 11, ряд 3, місце 3.