Кондратьєв Михайло Юрійович

Кондратьєв Михайло Юрійович
Дата та місце народження: 29 травня 1977 р., м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Дата та місце смерті: 7 серпня 2014 (37 років) с. Піски, Донецька область
Посада: Старший офіцер відділу по боротьбі з корупцією
Обставини смерті: Загинув 7 серпня 2014 р. в районі с. Піски Ясинуватського району Донецької області внаслідок кульового поранення в голову, коли УАЗик, яким керував солдат Алдошин М.О., потрапив у засідку терористів.

[ред. | ред. код]

Народився 1977 року в місті Кривий Ріг. Навчався у Криворізькому ліцеї з посиленою військовою та фізичною підготовкою (1993—1995); завершив навчання в Одеському інституті Сухопутних військ України.

Старший офіцер відділу по боротьбі з корупцією, південне територіальне управління ВСП. В зоні бойових дій перебував від 10 червня 2014-го.

6 серпня з Донецької прокуратури надійшло повідомлення — про можливі правопорушення на блокпосту поблизу Первомайська. Для з'ясування обставин виїхали майор юстиції Михайло Кондратьєв, молодший сержант Ігор Діордіца, старший солдат Максим Трачук та водій-солдат Максим Алдошин. Біля села Опитне УАЗ потрапив у засідку терористів.

Після цього Кондратьєв наказав їхати до села Піски, неподалік залізничного мосту автомобіль потрапив під шквальний обстріл терористами з лісосмуги — з обох боків дороги. Майор Кондратьєв зазнав смертельного поранення в голову, інші вояки — різного ступеня тяжкості. Максим Алдошин, незважаючи на смертельні поранення, намагався від'їхати, при цьому непритомніючи кілька разів.

Без Михайла лишилися дружина Наталія і дві малолітні доньки — Олександра й Надія, мама Надія Михайлівна, сестра Ольга.

9 серпня 2014-го похований в місті Кривий Ріг.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 8, місце 25.