Комар Юрій Ігорович

Комар Юрій Ігорович
Дата та місце народження: 3 лютого 1992 р., с. Раневичі, Львівська область
Дата та місце смерті: 26 серпня 2014 (22 роки) смт Георгіївка, Лутугинський район, Луганська область
Місце поховання: с. Раневичі, Львівська область
Звання: Сержант
Посада: Командир відділення
Обставини смерті: Загинув 26 серпня 2014 р. під час виконання бойового завдання в районі смт Георгіївка, Лутугинський район, Луганська область.

Народився 1992 року в Дрогобичі (також вказується село Раневичі, Дрогобицький район, Львівська область). Навчався в ЗОШ № 10 у Дрогобичі. Після закінчення школи продовжив навчання у Дрогобицькому професійному політехнічному ліцеї, де здобув середньо-спеціальну освіту та фах слюсаря з ремонту автомобілів.

2010 року починає військову службу за контрактом у Дрогобицькій військовій частині, з квітня до червня 2012 року Юрій пройшов навчання за програмою підготовки командирів автомобільних відділень базового рівня.

У цьому ж році одружився та з вулиці Грушевського в Дрогобичі переїхав на постійне місце проживання у село Раневичі (до дружини Лесі). Невдовзі в них народилася донечка, яку Юрій любив понад усе. Був дуже хорошим сім'янином, відповідальним, працьовитим і дбайливим.

У листопаді 2012 року за успішне виконання військових обов'язків Юрієві присвоюють звання сержанта, а в 2013 році призначають командиром відділення.

Від травня 2014 року він проходить військовий вишкіл у Сумській області, а в липні його відправляють на Схід, у зону АТО.

Командир відділення 15-го гвардійського реактивного артилерійського полку, в/ч А1108 (Дрогобич). Від близьких приховував своє перебування в зоні бойових дій.

Загинув у бою за Георгіївку — колону розстріляли російські терористи.

У Раневичах Дрогобицького району у Юрія залишилась дружина Леся та донька Віка.

Похований в селі Раневичі.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 2, місце 13.