Колотило Олександр Ілліч

Колотило Олександр Ілліч
Дата та місце народження: 27 лютого 1979 р., с. Банилів, Чернівецька область
Дата та місце смерті: 13 липня 2014 (35 років) с. Розкішне, Луганська область
Місце поховання: с. Банилів, Чернівецька область
Посада: Радіотелеграфіст
Обставини смерті: Загинув 13 липня 2014 р. в районі с. Розкішне, Лутугинський район, Луганська область у бою під час операції з розблокування оточеного терористами міжнародного аеропорту Луганська. Колона військової техніки потрапила у засідку диверсійної групи на повороті з Лутугине на луганський аеропорт та була обстріляна з протитанкової зброї. Разом з Олександром загинули старший сержант А. Альошин, сержант І. Діяконюк та солдат П. Коноплев.

[ред. | ред. код]

Народився 1979 року в Банилові. Проживав в селі Банилів Вижницького району. 1996 року закінчив Банилівську ЗОШ; в 1997—1998 роках проходив строкову службу, старший сержант. Здобув професію помічника машиніста; працював різноробочим.

8 квітня 2014 призваний до Збройних Сил України. Військовик 1-го батальйону 80-ї бригади, гавбична батарея. 13 липня 2014-го від нього був дзвінок додому — приблизно в районі бази Орєхово біля Луганська, повідомив, що вирушив із загоном на завдання, ще один дзвінок увечері того ж дня, повідомив, що по них стріляють з «градів» і живими вони напевно не повернуться. Є певні дані, що автомобіль з військовими горів, але був час урятуватися. Наступного дня Розкігне було звільнено від бандформувань.

Вважався зниклим безвісти.

За іншою інформацією: Загинув 13 липня 2014 р. в районі с. Розкішне, Лутугинський район, Луганська область у бою під час операції з розблокування оточеного терористами міжнародного аеропорту Луганська. Колона військової техніки потрапила у засідку диверсійної групи на повороті з Лутугине на луганський аеропорт та була обстріляна з протитанкової зброї. Разом з Олександром загинули старший сержант А. Альошин, сержант І. Діяконюк та солдат П. Коноплев[джерело?].

Залишились батьки, брат, дружина Олеся та дві донечки — Анжеліка й Олександра.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 1, ряд 5, місце 38.