Коломієць Богдан Олександрович

Коломієць Богдан Олександрович
Дата та місце народження: 29 квітня 1995 р., с. Лука-Мелешківська, Вінницька область
Дата та місце смерті: 22 травня 2018 (23 роки) с. Зайцеве, Бахмутський район, Донецька область
Посада: Командир відділення – снайпер
Обставини смерті: Загинув увечері 22 травня 2018 р. від множинних осколкових поранень, отриманих під час артилерійського обстрілу позицій ЗСУ поблизу селища Зайцеве на Горлівському напрямку.

Народився 1995 року в селі Лука-Мелешківська (Вінницький район, Вінницька область); захоплювався античною літературою, історією, фантастикою, не один раз ставав переможцем шкільних олімпіад. Навчався в ВНТУ — на факультеті інфокомунікацій, радіоелектроніки та наносистем; по закінченні 4-го курсу з дипломом бакалавра радіотехніка якийсь час працював.

28 листопада 2016 року вступив на військову службу за контрактом, 5 березня 2017-го вирушив на фронт. Був командиром БМ-21 «Град» РеАДн бригадної артилерійської групи. По тому — молодший сержант, командир 2-го відділення снайперів взводу снайперів 24-ї бригади. Брав участь у боях — інколи позиції були за 70 метрів від противника.

22 травня 2018 року уночі загинув під час обстрілу поблизу смт Зайцеве — від осколкового проникаючого поранення, не сумісного з життям — зазнав поранень голови, руки та грудної клітки.

25 травня 2018-го похований в селі Лука-Мелешківська; село прощалося з Богданом на колінах, спекли на похорон коровай — не був одруженим.

Без Богдана лишились батько Олександр Петрович, мама Світлана Василівна, сестра, бабусі.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 10, ряд 1, місце 32.