Колісник Андрій Володимирович

Колісник Андрій Володимирович
Дата та місце народження: 3 серпня 1965 р., с. Чумаки, Дніпропетровська область
Дата та місце смерті: 22 січня 2015 (49 років) с. Красний Партизан, Донецька область
Посада: Передовий авіанавідник
Обставини смерті: 22 січня 2015 р. російські збройні формування на бронетехніці заїхали у селище Красний Партизан (Ясинуватський район), в якому стояв блокпост зі взводом 20-го окремого мотопіхотного батальйону. Незважаючи на чисельну перевагу противника оборонці блокпосту відбивалися дві години. Андрій Володимирович Колісник, за свідоцтвами сепаратистів, бився до кінця і загинув як герой. Тіла Андрія та ще трьох героїв - молодший сержант Роман Сех, солдат Сергій Слісаренко та молодший сержант Альберт Саруханян з окупованої території вивіз капелан батальйону отець Дмитро Поворотний.

Передовий авіанавідник, 20-й окремий мотопіхотний батальйон, 93-тя окрема механізована бригада.

22 січня 2015 року російські збройні формування на бронетехніці заїхали у селище Красний Партизан, де знаходився блокпост зі взводом 20-го окремого мотопіхотного батальйону. 20 оборонців блокпосту, незважаючи на чисельну перевагу противника — до роти, яких з іншого боку посилювали танки, відбивалися дві години. Згодом терористи свідчили, що старший лейтенант Колісник бився до кінця та загинув як герой. Коли закінчилися набої, терористи запропонували воякам здатися, але Колісник відмовився та віддав наказ відступати, сам же не покинув позиції. 9 українських вояків терористи полонили. Завдяки мужності вояків військовики на інших блокпостах мали змогу мобілізуватися та ускладнили шлях терористів, котрі намагалися безперешкодно проїхати з Донецька в Горлівку.

Капелан 20-го батальйону отець Дмитро Поворотний вивіз з окупованої території тіла Колісника, молодшого сержанта Романа Сеха, солдата Сергія Слісаренка, молодшого сержанта Альберта Саруханяна.

Вдома залишились дружина та дві доньки.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 5, ряд 4, місце 28.