Колісниченко Євген Анатолійович

Колісниченко Євген Анатолійович
Дата та місце народження: 18 квітня 1988 р., смт Овідіополь, Одеська область
Дата та місце смерті: 7 серпня 2014 (26 років) Луганська область
Місце поховання: смт Овідіополь, Одеська область
Посада: Контролер
Обставини смерті: Загинув 7 серпня 2014 р. під час організованого прориву з оточення у довжанському котлі (сектор Д) на з'єднання з основними силами після 22-денної героїчної оборони державного кордону під постійними масованими обстрілами з боку терористів і з боку Росії. Разом з Євгеном під час прориву також загинули: капітан С. Лифар, старший прапорщик І. Присяжнюк, старший прапорщик В. Діхтієвський, солдат М. Антипов, сержант О. Кислицький, солдат В. Кумановський, солдат С. Бойко, солдат О. Заєць та солдат В. Птіцин.

Народився 1988 року в смт Овідіополь (Одеська область). Закінчив Овідіпольське професійно-технічне аграрне училище, Білгород-Дністровський морський рибопромисловий технікум. Служив за контрактом в Одеському загоні морської охорони — на кораблі «Поділля».

Контролер комендантського відділення — відділ організації повсякденної діяльності штабу 1-го загону морської охорони Південного регіонального управління. В зоні бойових дій з червня 2014-го — у складі спеціального підрозділу для посилення захисту українсько-оросійського кордону. Загинув під час обстрілу бойовиками колони при виході з «Довжанського котла» (сектор Д) — на останніх метрах маршу, осколок поцілив в голову. Тоді ж полягли капітан Лифар Сергій Іванович, старші прапорщики Діхтієвський Віктор Миколайович й Присяжнюк Ігор Васильович, сержант Кислицький Олег Володимирович, солдати Антипов Микола Павлович, Бойко Сергій Олександрович, Заєць Олександр Юрійович, Кумановський Віктор Анатолійович та Птіцин Віталій Ігорович.

Вдома лишилися батьки та дружина Ольга.

Похований в Овідіополі.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 7, місце 26.