Коханий Артем Миколайович

Коханий Артем Миколайович
Дата та місце народження: 8 січня 1983 р., м. Суми
Дата та місце смерті: 14 листопада 2014 (31 рік) м. Курахове, Донецька область
Місце поховання: м. Суми
Посада: Заступник коменданта із МТЗ
Обставини смерті: Загинув 14 листопада 2014 р. в місті Курахове (Донецька область) під час виконання службового завдання.

Заступник коменданта із матеріально-технічного забезпечення Мукачівської оперативної бойової комендатури Мукачівського прикордонного загону Державної прикордонної служби України.

Допомагав волонтерам доставляти в зону проведення бойових дій гуманітарні вантажі. На той час перебував у зоні бойових дій вдруге. В ніч на 14 листопада 2014 року в місті Курахове Артем Коханий став свідком протиправних дій бандитів, які відібрали автомобіль у водія місцевого таксі. Прикордонник став на заваді їх злочинним діям, за що й поплатився життям, був вбитий трьома пострілами впритул. Як повідомили у Мар'їнському РВ ГУМВС України в Донецькій області, в ніч з 13 на 14 листопада 2014 року Артем Коханий перебував на проспекті Маяковського у місті Курахове. Приблизно о 00:45 до нього під'їхала машина марки «ВАЗ-21099». Невідомі особи прямо з салону автомобіля тричі вистрелили у прикордонника, після чого зникли з місця злочину. Бандитів затримали по гарячих слідах.

Вдома лишилися дружина, маленька донька. Похований у Сумах, Центральне кладовище, Алея поховань Почесних громадян.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 5, ряд 3, місце 5.