Кочубей Денис Миколайович

Кочубей Денис Миколайович
Дата та місце народження: 28 червня 1997 р., с. Криштопівка, Харківська область
Дата та місце смерті: 9 травня 2017 (19 років) смт Луганське, Бахмутський район, Донецька область
Місце поховання: с. Криштопівка, Харківська область
Звання: Солдат
Посада: Навідник-оператор
Обставини смерті: Загинув 9 травня 2017 р. від кулі снайпера під час обстрілу позиції бригади поблизу смт Луганське (Бахмутський район Донецька область).

Народився 1997 року в селі Криштопівка на півдні Харківщини. Батько — тракторист, мати — завідувачка ПСП «Тернівка». По закінченні 9-го класу місцевої школи продовжив навчання у професійно-технічному училищі сільськогосподарського напрямку в смт Юріївка на Дніпропетровщині.

Під час російської збройної агресії проти України 15 вересня 2016 року вступив на військову службу за контрактом. Пройшов підготовку в 169-му навчальному центрі «Десна».

Солдат, навідник-оператор 53-ї окремої механізованої бригади, військова частина А0536, м. Сєвєродонецьк, Луганська область. На початку квітня 2017 року у складі свого підрозділу направлений на територію проведення антитерористичної операції, виконував завдання на Світлодарській дузі.

9 травня 2017 року загинув на бойовому чергуванні від кулі снайпера під час обстрілу позиції бригади поблизу смт Луганське. Пораненого бійця намагались врятувати, але не встигли довезти до лікувального закладу.

Похований 11 травня на кладовищі рідного села Криштопівки.

Залишились батьки Анжела Миколаївна і Микола Олександрович та молодша сестра.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 9, ряд 7, місце 26.