Кочетов Сергій Вікторович «Кіт»

Кочетов Сергій Вікторович
Дата та місце народження: 30 листопада 1985 р., смт Смига, Дубенський район, Рівненська область
Дата та місце смерті: 1 листопада 2016 (30 років) с. Славне, Донецька область
Місце поховання: с. Студянка, хутір Дворище, Дубенський район, Рівненська область
Посада: Старший навідник
Обставини смерті: Загинув 1 листопада 2016 р. під час обстрілу ВОП в районі села Славне (Мар'їнський район) Донецької області. Разом з Сергієм загинув молодший сержант М. Саюк.

Народився 30 листопада 1985 року в смт Смига Дубенського району Рівненської області. Був єдиним сином у сім'ї. Навчався у Смизькій ЗОШ I—III ступенів, яку закінчив у 2003 році.

Після закінчення школи навчався в Козинській автомобільній школі. Строкову службу проходив у місті Яворів Львівської області. Після армії працював на будівництвах.

Був активним учасником Революції Гідності, брав участь в протистояннях на Грушевського, охороняв Український дім. На Майдані Сергій був важко контужений. Мав серйозні проблеми зі спиною, відчував біль при ходьбі. Попри це, 30 серпня 2014 року Сергій поїхав на війну. 3 того часу й до смерті він воював в «Айдарі». Спочатку добровольцем. У лютому 2015 року Сергій підписав контракт.

Старший навідник мінометного взводу 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади.

Загинув 1 листопада 2016 року на ВОП в районі села Славне Мар'їнського району Донецької області. Разом з Сергієм загинув молодший сержант Микола Саюк. Провели в останню путь загиблих айдарівців на Майдані Незалежності.

Похований в селі Студянка, хутір Дворище, Дубенський район, Рівненська область.

По смерті залишилися батьки.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 9, ряд 8, місце 11.