Кобернюк Василь Іванович «Рекрут»

Кобернюк Василь Іванович
Дата та місце народження: 11 жовтня 1983 р., м. Ізяслав, Хмельницька область
Дата та місце смерті: 24 липня 2014 (30 років) м. Первомайськ, Луганська область
Місце поховання: м. Ізяслав, Хмельницька область
Звання: Сержант
Посада: Старший розвідник-снайпер
Обставини смерті: Загинув 24 липня 2014 р. коли КАМАЗ, на якому їхали спецпризначенці потрапив під перехресний вогонь із засідки поблизу м. Первомайськ, Луганська область. Разом з Василем загинули сержант А. Чабан, сержант В. Черкасов та солдат Т. Якимчук.

[ред. | ред. код]

Народився 1983 року в місті Ізяслав. Закінчив школу в Ізяславі, 2002 року призваний на строкову службу, в жовтні 2003 року перейшов служити за контрактом до в/ч А 0553 (Хмельницький). 2010 року перейшов служити до Замкової виправної колонії № 58 в Ізяславі — молодший інспектор відділу охорони, був гравцем ізяславського ФК «Горинь». Навесні 2014 року добровольцем пішов до війська. 1 липня підписав контракт, зарахований до 140 центру спеціального призначення в Хмельницькому, розвідник-снайпер. З початку липня на фронті.

Загинув разом з трьома побратимами 24 липня в Первомайську — Андрієм Чабаном, Володимиром Черкасовим та Тарасом Якимчуком. Під час патрулювання українські вояки потрапили в засідку диверсійного загону ворога. Підрозділ Кобернюка забезпечував прикриття іншій розвідувальній групі.

Похований на цвинтарі в Старому місті, поряд з церквою Успіння Пресвятої Богородиці, з державними почестями під залп салюту та гімн України.

Без Василя лишилася мама.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 3, місце 10.