Климюк Ігор Павлович «Клим»

Климюк Ігор Павлович
Дата та місце народження: 15 вересня 1994 р., с. Оконськ, Волинська область
Дата та місце смерті: 10 січня 2017 (22 роки) с. Новозванівка, Луганська область
Місце поховання: с. Гірка Полонка, Луцький район, Волинська область
Звання: Солдат
Посада: Гранатометник
Обставини смерті: Загинув 10 січня 2017 р. близько 11:00 від смертельного поранення у голову внаслідок обстрілу позицій поблизу с. Новозванівка — Троїцьке (Попаснянський район) Луганської області.

Ігор Климюк народився 1994 року в селі Оконськ Маневицького району Волинської області, де пішов у перший клас школи. По тому родина переїхала в село Гірка Полонка Луцького району. 2010 року закінчив загальноосвітню школу села Гірка Полонка, у 2013 — Волинський коледж Національного університету харчових технологій (м. Луцьк) за спеціальністю «Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування».

Після закінчення навчання працював електриком на Сільськогосподарському приватному підприємстві «Рать» в селі Ратнів Луцького району.

У червні 2015 року був призваний на строкову військову службу до лав Збройних Сил України. Пройшов підготовку в 179-му об'єднаному навчально-тренувальному центрі військ зв'язку, в/ч А3990, м. Полтава. В подальшому служив у 24-ій мехбригаді в Яворові. Ще до закінчення строкової служби у 2016 році підписав контракт.

Солдат, гранатометник 1-го механізованого відділення 3-го механізованого взводу 1-ї механізованої роти 1-го механізованого батальйону 24-ї окремої механізованої Залізної бригади імені князя Данила Галицького, в/ч А0998, м. Яворів. З 2016 року брав участь в антитерористичній операції на Сході України.

Загинув 10 січня 2017 року близько 11:00 від смертельного поранення у голову внаслідок обстрілу російсько-терористичними угрупуваннями позицій українських військових поблизу сіл Новозванівка та Троїцьке Попаснянського району Луганської області.

Похований в селі Гірка Полонка Луцького району.

По смерті залишилися батьки Алла і Павло Климюки, молодші брат та сестра.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 9, ряд 5, місце 13.