Клим Олег Іванович

Клим Олег Іванович
Дата та місце народження: 28 червня 1977 р., с. Вільне, Дніпропетровська область
Дата та місце смерті: 19 липня 2014 (37 років) м. Лисичанськ, Луганська область
Місце поховання: смт Щирець, Пустомитівський район, Львівська область
Звання: Солдат
Посада: Оператор
Обставини смерті: Загинув 19 липня 2014 р. у бою під Лисичанськом у Луганській області. Разом з Олегом загинули капітан М. Савченко, сержант А. Пушанко, солдат Ю. Ляпін та старший солдат М. Бурлак.

Народився на Дніпропетровщині у селі Вільне Криничанського району, частину життя з батьками провів у Тернопільській області. Батько, Клим Іван Степанович — родом з Тернопільщини, мама — Федорчук Ганна Володимирівна — з Хмельниччини. Навчався в загальноосвітній школі села Іване-Пусте. Здобув середню спеціальну освіту в Ерастівському сільськогосподарському технікумі — агроном-плодоовочівник. Після закінчення навчання був призваним до служби в ЗСУ (в/ч А0281 з червня 1996 по жовтень 1997 року). Після демобілізації повернувся в Іване Пусте; працював у пожежній частині. 2005 року отримав диплом юриста — закінчив юридичний факультет Львівського державного національного університету ім. І. Франка. Працював в Пустомитівському районі; там зустрів Мирославу Кіндрачук. В липні 2007 року у сім'ї народилась донька. З 2009 року проживав у Щирці, 2012 року почав займатися адвокатською діяльністю.

Доброволець, призваний навесні 2014 року; оператор протитанкового взводу, 95-а окрема аеромобільна бригада. З квітня брав участь у боях на сході України. Від середини травня перебував під Слов'янськом.

19 липня 2014-го загинув у бою під Лисичанськом. Тоді ж полягли капітан Савченко Максим Сергійович, сержант Пушанко Артур Олександрович, старший солдат Бурлак Микола Михайлович та солдат Ляпін Юрій Олегович.

Вдома залишилися дружина Мирослава та 7-річна дочка Ольга, тітка Наталія. Похований 25 липня, востаннє стрічала Героя в Щирці численна громада із священиками та церковним братством. Односельці згадують Олега Клима як доброго господаря, порядну людину та ревного християнина.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 1, ряд 9, місце 36.