Клемешев Сергій Сергійович «Клема»

Клемешев Сергій Сергійович
Дата та місце народження: 16 лютого 1993 р., с. Красносілка, Одеська область
Дата та місце смерті: 1 жовтня 2017 (24 роки) с. Богданівка, Донецька область
Місце поховання: с. Красносілка, Одеська область
Посада: Командир відділення
Обставини смерті: Загинув 1 жовтня 2017 р. під час проведення інженерних робіт у сірій зоні перед взводно-опорним пунктом, внаслідок підриву на протипіхотній міні ОЗМ-72 поблизу с. Богданівка (Волноваський район), від осколкового поранення у скроню.

[ред. | ред. код]

Народився 1993 року в селі Красносілка (Лиманський район, Одеська область); виріс у багатодітній родині. 2009 року закінчив 9 класів красносільської школи, продовжив навчання у ВПУ № 25 — отримав фах «столяр-тесляр». 2011 року пішов служити строкову службу. Демобілізувавшись, працював продавцем-консультантом, на шкіряному комбінаті та охоронцем — на паркінгу.

Мобілізований у квітні 2014 року, служив у селі Червоний Чабан, на адмінкордоні з окупованим Кримом.

14 лютого 2017 року вступив на військову службу за контрактом. Пройшов курси саперної справи у 143-му центрі розмінування в місті Кам'янець-Подільський, 10 червня прибув на фронт. Молодший сержант, командир інженерно-саперного відділення інженерно-саперної роти групи інженерного забезпечення 1-го механізованого батальйону 28-ї бригади.

1 жовтня 2017-го загинув під час проведення інженерних робіт у «сірій зоні» перед взводно-опорним пунктом поблизу села Богданівка (Волноваський район) — внаслідок підриву на протипіхотній міні ОЗМ-72 — осколкове поранення у скроню.

4 жовтня 2017 року похований в селі Красносілка.

Без Сергія лишились мама Лілія Вікторівна батько, брат, сестра та донька.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 10, ряд 6, місце 12.