Кісельов Ігор Олександрович

Кісельов Ігор Олександрович
Дата та місце народження: 7 червня 1988 р., м. Одеса
Дата та місце смерті: 30 червня 2014 (26 років) с. Крива Лука, Донецька область
Місце поховання: м. Одеса
Звання: Майор
Посада: Офіцер відділу
Обставини смерті: При виконанні бойового завдання потрапив у засідку біля с. Крива Лука Донецької області і був смертельно поранений снайпером.

Народився 1988 року в Одесі. Після закінчення спеціалізованої школи № 117 вирішив продовжити сімейні традиції, ставши військовим.

2005 вступив до Одеського інституту Сухопутних військ. Після розформування закладу переведений у Львівський інститут Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, який закінчив 2009 року за спеціальністю «Бойове застосування та управління діями механізованих підрозділів».

Проходив службу на різних офіцерських посадах у ЗС України, зокрема, — командира взводу охорони в окремій бригаді охорони Генерального штабу ЗСУ, офіцера відділу та офіцера-співробітника військової частини А2245 (10-й окремий загін спецпризначення ГУР МОУ). Мешкав у місті Києві.

У зв'язку з російською збройною агресією проти України виконував спецзавдання на території проведення антитерористичної операції.

30 червня 2014, під час виконання бойового завдання, потрапив у засідку біля села Крива Лука Лиманського району Донецької області, смертельно поранений снайпером у груди.

Похований 3 липня на Другому християнському цвинтарі міста Одеса. Посмертно присвоєне військове звання майора.

Залишились мати, Гончарова Ірина Володимирівна, в Одесі та дружина у Києві.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 1, ряд 8, місце 16.