Кіріллов Даніл Олександрович

Кіріллов Даніл Олександрович
Дата та місце народження: 12 серпня 1990 р., с. Чархін, Пастдаргомський район, Самаркандська область, Узбекистан, Пастдаргомський район
Дата та місце смерті: 11 серпня 2014 (23 роки) с. Степанівка, Донецька область
Місце поховання: с. Долинівка, Брусилівський район, Житомирська область
Звання: Солдат
Посада: Водій-гранатометник
Обставини смерті: Загинув 11 серпня 2014 р. під час обстрілу з БМ-21 та танків КП бригади в районі с. Степанівка Донецької області. Разом з Данілом загинули солдат В. Пашковський, солдат С. Майборода, солдат І. Олійник та солдат Р. Веремійчук.

[ред. | ред. код]

Народився 1990 року в Узбекистані (село Чархін, Пастдаргомський район, Самаркандська область). На початку 1990-х його родина переїхала до України. Проживали в селі Долинівка сучасного Брусилівського району. Закінчив загальноосвітню школу; Житомирський сільськогосподарський технікум, водій та механізатор. На канікулах підробляв у ТзОВ «Долинівське». Служив у Президентському полку в Києві, після служби працював водієм у селі Водотиї.

В часі війни мобілізований 18 березня 2014-го — солдат, водій-гранатометник, 30-а окрема механізована бригада. Ніс службу на блокпостах у Херсонській області (адміністративний кордон з окупованою російськими військами Автономною Республікою Крим). З літа 2014 року брав участь в боях на сході України.

Загинув 11 серпня 2014-го о 14:00 під час обстрілу з БМ-21 «Град» і танків КП бригади в районі села Степанівка (Шахтарський район). Тоді ж полягли Сергій Майборода, Іван Олійник, Вадим Пашковський, зник безвісти Роман Веремійчук.

Залишились дружина Юлія; батьки і троє братів.

Похований у селі Долинівка, Брусилівський район.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 2, місце 29.