Кірієнко Олександр Вікторович «Орел»

Кірієнко Олександр Вікторович
Дата та місце народження: 12 квітня 1997 р., с. Гатне, Київська область
Дата та місце смерті: 20 квітня 2017 (20 років) м. Авдіївка, Донецька область
Звання: Солдат
Посада: Санітарний інструктор
Обставини смерті: Загинув 20 квітня 2017 р. під час мінометного обстрілу промзони м. Авдіївка (Донецька область). Разом з Олександром загинув старший сержант В. Ніженський.

Народився 1997 року в селі Гатне на Київщині, у багатодітній родині. 2001 року сім'я переїхала на постійне місце проживання до села Карпилівка Козелецького району Чернігівської області. У 2014 році закінчив Карпилівську загальноосвітню школу I—III ступенів. Захоплювався футболом, тенісом, риболовлею. Брав участь у спортивних змаганнях. Продовжив навчання в Чернігівському професійному ліцеї, де здобув фах електрозварника.

Під час російської збройної агресії проти України 16 травня 2016 року був призваний Козелецьким РВК на військову службу за контрактом, яку проходив у 169-му Навчальному центрі «Десна». 23 лютого 2017 року був відряджений до 72-ї окремої механізованої бригади, яка виконувала завдання на території проведення антитерористичної операції в районі міста Авдіївка. Проходив службу на посаді санітарного інструктора.

Загинув 20 квітня 2017 року від уламкового поранення у голову під час обстрілу спостережного пункту в промисловій зоні Авдіївки, — противник застосував танки і міномети, один з танкових снарядів влучив у бліндаж. Тоді ж загинув старший сержант Василь Ніженський.

Похований на кладовищі села Карпилівка.

Залишилися мати Лідія Гамерська, п'ять сестер та двоє братів.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 9, ряд 5, місце 28.