Кіреєв Антон Аркадійович «Сіфон»

Кіреєв Антон Аркадійович
Дата та місце народження: 7 листопада 1973 р., м. Київ
Дата та місце смерті: 5 жовтня 2014 (40 років) с. Спартак, Донецька область
Місце поховання: м. Київ
Обставини смерті: Загинув 5 жовтня 2014 р. під час спроби зайняти позиції північніше злітної смуги Донецького аеропорту в районі с. Спартак, Ясинуватський район, Донецька область. Разом з Антоном загинули Олександр Підлубний та молодший сержант Сергій Сідлецький.

Працював відеооператором, захоплювався дизайном. За часів Революції Гідності стрімив, виставляв у мережу відзнятий контент. На сході України воював з кінця травня 2014 року, входив до першої «десятки» бійців «Правого сектора» — називалась «Чортополох». Також працював, як військовий фотокореспондент — його світлини з фронту виставлялися на виставці у Києві.

5 жовтня 2014 року, двоє вояків загинули в бою під час атаки під селом Спартак (Ясинуватський район) поряд з Донецьким аеропортом. Прямим потраплянням пострілу з танка, вояків викинуло з броні БТРа, під обстрілами не вдалося їх знайти, врятуватися змогли 2 вояки. Побратими до останнього намагались вірити, що хлопці могли бути в полоні.

На початку листопада вояки зачистили висоту під Спартаком та витягли з поля бою два обгорілих і понівечених тіла — Олександра Підлубного та Антона Кіреєва.

Залишились батько, брат, дружина Юлія Миколаївна. Мама Антона померла у грудні 2014-го.

Прощання відбулося 20 грудня 2014 року в Михайлівському соборі Києва, похований на Берковецькому кладовищі.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 4, ряд 2, місце 29.