Хитрик Геннадій Васильович

Хитрик Геннадій Васильович
Дата та місце народження: 26 липня 1976 р., м. Магадан, РРФСР
Дата та місце смерті: 2 листопада 2014 (38 років) м. Маріуполь, Донецька область
Місце поховання: смт Стрижавка, Вінницький район, Вінницька область
Посада: Начальник групи бойової та спеціальної підготовки
Обставини смерті: Загинув 2 листопада 2014 р. о 07:28 в мікрорайоні Східний міста Маріуполь на блокпосту по вул. Таганрозькій під час огляду цивільного позашляховика який вибухнув. СБУ встановила, що для теракту було використано автомобіль місцевого мешканця без його відома. Машину, споряджену вибухівкою російськими фахівцями, супроводжував безпілотник. Коли машина під'їхала до блокпосту, терористи привели в дію вибуховий пристрій за допомогою мобільного телефону. Разом з Геннадієм загинув солдат М. Руснак.

Проживав у смт Стрижавка Вінницької області. Виріс у сім'ї військового. У 1993 році вступив до Хмельницького інституту Прикордонних військ України, 20 років віддав військовій службі. Від першого шлюбу залишився син, одружився вдруге, з дружиною виховували двоє дітей.

Майор, начальник групи бойової та спеціальної підготовки в.ч. 3012 м. Одеса, Південне оперативно-територіальне об'єднання Національної гвардії України.

2 листопада 2014 року о 7:28 в мікрорайоні «Східний» міста Маріуполь, на блокпосту по вул. Таганрозькій під час огляду цивільного автомобіля, стався потужний вибух. Від отриманих поранень помер у лікарні Маріуполя. Служба безпеки України встановила, що автомобіль було використано для теракту. Машину із вибухівкою супроводжував безпілотник російських фахівців. При наближенні до блокпосту терористи привели в дію вибуховий пристрій мобільним телефоном.

Похований у Стрижавці 5 листопада 2014 року.

Без Геннадія лишились батько Василь Петрович Хитрик дружина Оксана син-курсант Хмельницької академії прикордонних військ, донька Анастасія; брат Максим.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 4, ряд 9, місце 31.