Хортів Ернест Олександрович

Хортів Ернест Олександрович
Дата та місце народження: 8 вересня 1994 р., м. Миколаїв
Дата та місце смерті: 6 серпня 2014 (19 років) Помер від поранень
Місце поховання: м. Миколаїв
Звання: Солдат
Посада: Навідник
Обставини смерті: 4 серпня 2014 р. отримав важке поранення з пошкодженням печінки в бою біля прикордонного села Дякове (Луганська область). Десантники забезпечували прикриття для угруповання українських сил, яке виходило з оточення з-під Ізварине. В цей час через кордон з боку РФ прорвалась колона російських бойовиків, які відкрили шквальний вогонь по позиціях 3-го взводу. Ернесту зробили операцію, але 6 серпня 2014 р. він помер.

Народився 1994 року в місті Миколаїв. Закінчив миколаївську ЗОШ № 20. З початку 2013-го на строковій службі в лавах ЗСУ. В часі війни — солдат, навідник 3-го взводу 1-ї аеромобільної роти 79-ї окремої аеромобільної бригади, стояв на Чонгарі — блокпост по межі з анексованим Кримом, потім переведений на Донбас.

Дістав важке поранення з пошкодженням печінки в бою біля прикордонного села Дякове (Луганська область) 4 серпня. Десантники забезпечували прикриття для угруповання українських сил, яке виходило з оточення з-під Ізвариного. В цей час через кордон з боку РФ прорвалась колона російських бойовиків, які відкрили шквальний вогонь по позиціях 3-го взводу. Ернесту зробили операцію, але він не вижив — кульове поранення в область печінки.

Похований 13 серпня 2014 року в Миколаєві.

Без Ернеста лишились батьки і сестра.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 7, місце 16.