Хорошун Сергій Григорович

Хорошун Сергій Григорович
Дата та місце народження: 27 березня 1970 р., с. Лошкарівка, Дніпропетровська область
Дата та місце смерті: 29 травня 2016 (46 років) с. Гнутове, Донецька область
Посада: Розвідник-радіотелефоніст
Обставини смерті: Загинув 29 травня 2016 р. близько 18.30 під час пересування від ВОП в районі с. Гнутове, Маріупольська міська рада, Донецька область для заняття вигідної позиції потрапивши під мінометний обстріл. Разом з Сергієм загинули старший солдат Д. Богданов та солдат О. Шапошник.

[ред. | ред. код]

Народився 1970 року в селі Лошкарівка (Нікопольський район). Проживав в місті Енергодар, працював у міліції старшим оперуповноваженим карного розшуку Кам'янсько-Дніп­ровського РВ ГУМВС. У грудні 2010 року звільнився з міліції в званні майора, перейшов на роботу до РДА.

В лавах ЗСУ з 27 лютого 2016 року — пішов добровольцем, підписавши контракт. Після 3 місяців навчання направлений до 56-ї окремої мотопіхотної бригади, старший солдат, розвідник-радіотелефоніст.

29 травня 2016 року у секторі «Маріуполь», в районі Павлопіль — Гнутове діяла розвідгрупа ЗСУ. Коли група для виконання завдання виходила на позицію, потрапила під мінометний обстріл терористів. Три бійці загинули — Сергій Хорошун, старший солдат Денис Богданов та солдат Олександр Шапошник, ще один вояк зазнав важкого поранення.

1 вересня 2016 року із захисниками попрощалися у Маріуполі. Похований у місті Кам'янка-Дніпровська.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 8, ряд 9, місце 21.