Хмеляров Олександр Анатолійович

Хмеляров Олександр Анатолійович
Дата та місце народження: 20 січня 1989 р., с. Кам'янка, Одеська область
Дата та місце смерті: 4 березня 2016 (27 років) м. Докучаєвськ, Донецька область
Місце поховання: с. Кам'янка, Одеська область
Посада: Технік групи
Обставини смерті: 4 березня 2016 р. під час розвідки на Маріупольському напрямку передовий дозор морських котиків, у якому був Олександр Хмеляров, вийшов на висоту в районі міста Докучаєвська, де наштовхнувся на диверсійно-розвідувальну групу противника. В результаті ближнього бою Олександр Хмеляров разом з побратимом з Тернопільщини Юрієм Горайським отримали смертельні поранення. Сімейний стан: Залишилися батьки, брат і сестра.

Народився 1989 року в селі Кам'янка Ізмаїльського району (Одеська область). Проживав в місті Очаків; головний корабельний старшина, технік групи спеціальних операцій загону спеціальних операцій 73-го морського центру спеціальних операцій. Служив у Центрі за контрактом з 20.01.2011 року. В серпні 2014 року був нагороджений медаллю «За військову службу Україні».

4 березня 2016 року під час розвідки на Маріупольському напрямку передовий дозор «морських котиків», у якому був Юрій Горайський, вийшов на висоту в районі міста Докучаєвська, де наштовхнувся на диверсійно-розвідувальну групу противника. В результаті ближнього бою загинули Юрій Горайський разом з побратимом з Одещини 27-річним Олександром Хмеляровим. Основна частина розвідгрупи 73-го Центру прийшла на допомогу та вступила у бій, згодом підійшли підрозділи 72-ї ОМБр. Під вогневим прикриттям загиблих і поранених евакуювали. За даними радіоперехоплення, противник втратив 30 бойовиків.

Похований в селі Кам'янка.

Без Олександра лишилися батьки, брат й сестра.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 8, ряд 10, місце 7.