Халін Володимир Олександрович

Халін Володимир Олександрович
Дата та місце народження: 21 жовтня 1983 р., м. Дніпро
Дата та місце смерті: 31 липня 2014 (30 років) м. Шахтарськ, Донецька область
Місце поховання: м. Дніпро
Посада: Старший стрілець
Обставини смерті: Загинув 31 липня 2014 р. під час спроби 1-го батальйону 25-ї повітрянодесантної бригади взяти штурмом місто Шахтарськ внаслідок прямого влучення в БТР-Д (703). Загинув разом з Сердюковим Є.С., Федорякою П.В., Сєдовим О.О., Трегубчаком С.О., Джубаткановим А.В., Шатайло М.С. та Самишкіним В.Б. Був тимчасово похований сепаратистами біля недобудованої церкви у парку м. Шахтарськ разом з іншими бойовими побратимами. 9 жовтня 2014 р. ексгумований пошуковцями Місії Евакуація-200 (Чорний тюльпан) та привезений до м. Дніпропетровська. Похований на Краснопільському цвинтарі міста Дніпропетровськ як невідомий № 789. Опізнаний за тестами ДНК.

[ред. | ред. код]

Народився 1983 року в місті Дніпропетровськ. Закінчив дніпропетровську щколу № 72.

У часі війни — старший стрілець, 25-та окрема повітрянодесантна бригада.

31 липня 2014-го загинув під час спроби батальйону 25-ї бригади здобути штурмом Шахтарськ.

Терористи тимчасово поховали полеглих біля недобудованої церкви в парку Шахтарська — разом з побратимами: Артемом Джубаткановим, Євгеном Сердюковим, Олексієм Сєдовим, Станіславом Трегубчаком, Петром Федорякою, та, можливо — Володимиром Самишкіним. Вважається зниклим старший лейтенант Шатайло Михайло Сергійович — тіло не ідентифіковане.

9 жовтня 2014-го його тіло ексгумували пошуковці місії «Евакуація-200» та привезли до Дніпропетровська. Похований на Краснопільському цвинтарі Дніпропетровська як невідомий № 789. Згодом упізнаний за тестами ДНК.

Без брата лишилась сестра Ганна; без сина — мама Віта Гадяцька.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 1, місце 27.