Керечанин Євген Миколайович

Керечанин Євген Миколайович
Дата та місце народження: 7 травня 1998 р., с. Деркачівка, Сумська область
Дата та місце смерті: 18 березня 2019 (20 років) м. Золоте, Луганська область
Місце поховання: с. Деркачівка, Сумська область
Звання: Солдат
Посада: Навідник
Обставини смерті: Загинув близько 10:00 ранку 18 березня 2019 р. на позиціях ЗСУ поблизу хутора Вільний (околиці м. Золоте) від кулі снайпера під час обстрілу з території тимчасово окупованого селища Золоте-5.

Народився 1998 року в селі Деркачівка (Недригайлівський район, Сумська область) у родині простих сільських трудівників. 2013-го вступив до Недригайлівського ВПУ, здобув професії слюсаря з ремонту автомобілів, електрогазозварника та водія. Родина Керечанинів тримала чимале господарство, яке їх й годувало. Євген робив з батьком усю важку роботу, розвозив людям сіно та дрова на батьківському тракторі.

28 липня 2016 року призваний на строкову службу, проходив у 91-му ОПОЗ. Згодом підписав контракт та після підготовки в 184-му навчальному центрі направлений до 54-ї бригади. Солдат, навідник 2-го відділення 2-го взводу 2-ї роти 1-го механізованого батальйону. У лютому 2019 року Євген приїздив у відпустку додому; до закінчення контракту залишалося 4 місяці.

18 березня 2019 року загинув близько 10-ї ранку на спостережному посту від потрапляння кулі снайпера, коли вів вогонь у відповідь з кулемета по противнику — терористи під прикриттям вогню з великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї намагалися зайти у фланг ВОП — біля хутора Вільний (входить до складу міста Золоте Попаснянського району).

21 березня 2019-го похований в Деркачівці, прощались під звуки оркестру та залпи з автоматів..

Без Євгена лишились батьки.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 11, ряд 4, місце 6.