Кавун Андрій Іванович «Бархан»

Кавун Андрій Іванович
Дата та місце народження: 14 липня 1986 р., м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Дата та місце смерті: 4 грудня 2017 (31 рік) Помер від поранень
Посада: Снайпер
Обставини смерті: Помер 4 грудня 2017 р., не приходячи до свідомості, в лікарні ім. Мечникова м. Дніпро від поранення отриманого 30 листопада 2017 р. у промзоні м. Авдіївка.

Народився 1986 року в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області. З раннього віку юнак відрізнявся розумовими здібностями, навчався у класі з посиленою математичною підготовкою. Після закінчення 11 класів відслужив строкову службу, а невдовзі після початку АТО вирушив на фронт добровольцем.

З серпня 2014 року Андрій брав участь у бойових діях на Сході України, перебував у складі 43-го окремого мотопіхотного батальйону «Патріот». Служив на посаді снайпера 2-го взводу 1-ї роти.

Наприкінці 2015 року підписав контракт зі Збройними силами України та перейшов до складу 74-го окремого розвідувального батальйону на посаду снайпера.

30 листопада 2017 року зазнав поранення в зоні відповідальності окремого тактичного угрупування «Донецьк». Андрія евакуювали в непритомному стані до обласної клінічної лікарні імені Мечникова. Помер 4 грудня у лікарні, не прийшовши до тями.

Похований 6 грудня на Алеї Слави Центрального кладовища у Кривому Розі.

Залишилися батьки та сестра.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 10, ряд 10, місце 10.