Катанов Віктор Володимирович

Катанов Віктор Володимирович
Дата та місце народження: 15 березня 1982 р., м. Запоріжжя
Дата та місце смерті: 25 серпня 2014 (32 роки) смт Старобешеве, Донецька область
Місце поховання: м. Запоріжжя
Звання: Солдат
Посада: Номер обслуги
Обставини смерті: Приблизно о 6:45 25 серпня 2014 р. вогневу позицію 3-ї батареї було накрито шквальним обстрілом з мінометів сепаратистів та артилерії російської армії. Внаслідок цього обстрілу Віктора було смертельно поранено.

[ред. | ред. код]

Народився 1982 року в місті Запоріжжя. Закінчив Запорізьку ЗОШ № 83 1997-го. Здобув середню спеціальну освіту в Запорізькому машинобудівному ВПУ. Працював на заводі «Комунар» електрогазозварювальником. Пройшов строкову службу в лавах ЗСУ. Після демобілізації повернувся на заводі «Комунар», перейшов до ливарного цеху виробництва «Автомашлітво» Одружитися не встиг.

Мобілізований 31 липня 2014 року. З 2 серпня проходив військову підго­товку на полігоні «Близнюки». Вранці 25 серпня 2014 вогневу позицію 3-ї батареї було обстріляно шквальним вогнем з мінометів терористами та артилерією російської армії. Внаслідок цього обстрілу Катанов зазнав смертельного поранення — осколок влучив у пахову артерію, велика втрата крові.

Похований в Запоріжжі на Первомайському кладовищі 3 вересня 2014 року. Без єдиного сина лишилася мама Катанова Марія Григорівна.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 10, місце 12.