Карпика Олександр Віталійович

Карпика Олександр Віталійович
Дата та місце народження: 25 березня 1996 р., м. Довжанськ, Луганська область
Дата та місце смерті: 13 травня 2020 (24 роки) с. Катеринівка, Попаснянський район, Луганська область
Місце поховання: с. Буди, Тростянецький район, Вінницька область
Посада: Хімік
Обставини смерті: Загинув 13 травня 2020 року під час виконання завдання, у складі 30-ї ОМБр, з інженерного обладнання взводного опорного пункту поблизу с. Катеринівка Попаснянського району на Луганщині, отримаши близько 17:00 вогнепальне кульове наскрізне поранення живота з ушкодженням крупних кровоносних судин. Ворожий снайпер вразив бійця за п'ять хвилин до завершення інженерних робіт. Медики в лікарні Старобільська намагалися врятувати життя пораненого, але після тригодинної операції він помер.

[ред. | ред. код]

Народився 25 березня 1996 року в Старобільську на Луганщині. Згодом родина переїхала у Вінницьку область, в село Буди Тростянецького району.

Закінчив Немирівський професійний ліцей, здобув фах електрогазозварювальника. Працював на м’ясокомбінаті.

30 березня 2016-го року підписати контракт із Збройними силами України. Старший солдат, хімік відділення радіаційного, хімічного, біологічного захисту 12-го окремого полку оперативного призначення.

Загинув 13 травня 2020 року під час виконання завдання, у складі 30-ї ОМБр, з інженерного обладнання взводного опорного пункту поблизу с. Катеринівка Попаснянського району на Луганщині, отримавши близько 17:00 вогнепальне кульове наскрізне поранення живота з ушкодженням великих кровоносних судин. Ворожий снайпер вразив бійця за п’ять хвилин до завершення інженерних робіт. Медики в лікарні Старобільська намагалися врятувати життя пораненого, але після тригодинної операції він помер.

Похований 15 травня в рідному селі Буди Тростянецького району на Вінниччині.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 11, ряд 9, місце 15.