Карпун Владислав Миколайович

Карпун Владислав Миколайович
Дата та місце народження: 27 липня 1998 р., с. Велика Рублівка, Полтавська область
Дата та місце смерті: 8 вересня 2018 (20 років) Помер від поранень
Посада: Стрілець
Обставини смерті: Близько 13.30 7 вересня 2018 року, під час вогневого протистояння, перебуваючи на позиціях ЗСУ в околицях смт Новгородське на Донеччині (Горлівський напрямок), отримав вогнепальне проникаюче поранення грудної клітки. Після надання мобільною евакуаційною групою першої допомоги був доставлений до госпіталю, де 8 вересня 2018 року, біля першої години ночі, помер.

Народився 1998 року у селі Велика Рублівка (Котелевський район, Полтавська область); закінчив великорублівську загальноосвітню школу. Щойно Владиславу виповнилось 18, у серпні 2016-го підписав контракт, пройшов підготовку в 169-му навчальному центрі «Десна». Старший солдат, стрілець зенітно-ракетного взводу 16-го окремого мотопіхотного батальйону «Полтава» 58-ї окремої мотопіхотної бригади.

7 вересня у обідню пору в ході бою зазнав вогнепального проникаючого поранення грудної клітки внаслідок обстрілу опорного пункту терористами на околиці смт Новгородське. Мобільна евакуаційна група батальйону надала першу медичну допомогу та доставила до шпиталю; військові лікарі протягом 6 годин боролися за його життя, але на жаль він помер.

11 вересня 2018 року похований в селі Велика Рублівка.

Без Владислава лишилися мама, сестра, дружина та син 2018 р.н.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 10, ряд 7, місце 30.