Карнаухов Микола Миколайович «Нежурись»

Карнаухов Микола Миколайович
Дата та місце народження: 20 липня 1965 р., м. Кокшетау, Казахстан
Дата та місце смерті: 6 лютого 2015 (49 років) смт Чорнухине, Попаснянський район, Луганська область
Місце поховання: м. Рівне, Алея Героїв
Посада: Командир взводу
Обставини смерті: Зник безвісти 6 лютого 2015 р. після бою поблизу Чорнухине (Попаснянський район Луганська область) під час танкової атаки російських збройних формувань на взводно-опорний пункт Віталій. Разом з Миколою загинули солдат Є. Шверненко, старший солдат В. Іскандаров та солдат О. Мокляк.

[ред. | ред. код]

У 1983—1985 роках служив у ВПС СРСР. Закінчив Національний університет водного господарства та природокористування 1989 року — інженер-механік, згодом у ньому викладав, доцент кафедри автомобілів та автомобільного господарства.

1999 року захистив дисертацію, кандидат технічних наук; автор понад 50 наукових й навчально-методичних праць.

Мобілізований у серпні 2014-го, командир взводу, сапер, 57-а окрема мотопіхотна бригада. В грудні 2014-го приїздив додому у відпустку. В січні 2015-го, коли вивозили поранених «кіборгів», частина бійців з бригади потрапила в полон до російсько-терористичних сил, багато загинули.

29 січня підрозділ безпосередньо задіяний в бою за Дебальцеве. 3 лютого підрозділ вів 2 бої, підбили БТР терористів. Зник безвісти 6 лютого 2015-го після бою поблизу Чорнухиного в часі танкової атаки російських збройних формувань на взводно-опорний пункт «Віталій», його бачили пораненим. Тоді ж знили безвісти старший солдат Віталій Іскандаров та солдати Олександр Мокляк й Євген Шверненко.

Вдома залишилась родина. Впізнаний серед загиблих та похований 10 березня 2015-го на Алеї Героїв цвинтаря міста Рівне.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 6, ряд 8, місце 5.