Карнаух Віктор Вікторович «Барс»

Карнаух Віктор Вікторович
Дата та місце народження: 29 жовтня 1979 р., с. Леонтовичеве, Кіровоградська область
Дата та місце смерті: 29 серпня 2014 (34 роки) с. Червоносільське, Донецька область
Місце поховання: м. Кіровоград
Звання: Прапорщик
Посада: Командир групи
Обставини смерті: Загинув 29 серпня 2014 р. під час виходу з Іловайського котла т.зв. Зеленим коридором на дорозі поміж с. Многопілля - с. Червоносільське. 3 вересня 2014 р. тіло Карнауха В.В. разом з тілами 96 інших загиблих у т.зв. Іловайському котлі було привезено до дніпропетровського моргу. 16 жовтня 2014 р. тимчасово похований на Краснопільському цвинтарі м. Дніпропетровська, як невпізнаний герой. Був упізнаний за тестами ДНК. Перепохований.

Народився 1979 року в селі Леонтовичеве (Новоукраїнський район, Кіровоградська область). Закінчив Новоукраїнську ЗОШ № 3. Пройшовши військову строкову службу, лишився за контрактом. Здобув вищу освіту у Центральноукраїнському державному педагогічному університеті ім. В.Винниченка. Прапорщик, командир розвідгрупи 3-го окремого полку спецпризначення.

Загинув 29 серпня 2014 року поблизу села Червоносільське під час виходу з «Іловайського котла» на дорозі від села Многопілля.

Вважався зниклим безвісти. 3 вересня 2014-го тіло Віктора разом з тілами 96 інших загиблих у Іловайському котлі було привезено до дніпропетровського моргу. 16 жовтня тимчасово похований на Краснопільському цвинтарі Дніпропетровська як невпізнаний Герой.

Упізнаний за тестами ДНК, 24 липня 2015 року перепохований на Рівнянському кладовищі в Кропивницькому.

Залишилися дружина та син 2011 р. н.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 9, місце 25.