Каравайський Богдан Ігорович «Бодя»

Каравайський Богдан Ігорович
Дата та місце народження: 2 грудня 1990 р., м. Черкаси
Дата та місце смерті: 15 липня 2014 (23 роки) с. Провалля, Луганська область
Місце поховання: м. Черкаси
Посада: Командир відділення
Обставини смерті: Загинув 15 липня 2014 р. в результаті мінометного обстрілу поблизу с. Провалля, Свердловський район, Луганська область. Разом з Богданом загинули полковник Ю. Коваленко, старший сержант М. Алєксєєв, старший солдат М. Бендеров, старший солдат С. Майсеєв, старший солдат Д. Рябий, старший солдат М. Вербовий, старший солдат І. Марков та старшина В. Гаркавенко (помер від поранень 19 липня 2014 р.).

Народився 2 грудня 1990 року у місті Черкаси. Закінчив Черкаську спеціалізовану школу № 18. Служив у Кіровоград — 3-й окремий полк спеціального призначення, проходив контрактну службу, потім пішов служити на кордон. Був снайпером-розвідником третього окремого полку спецпризначення.

«Богдан обрав військову справу, бо він любив справедливість. Почав навчатися у Національному університеті „Одеської юридичної академії“ на слідчого. Але полишив навчання після першого курсу і пішов на контрактну службу», — пояснює його мати, Тетяна Каравайська (Олексієнко)

Загинув 15 липня 2014 р. в результаті мінометного обстрілу поблизу с. Провалля, Свердловський район, Луганська область. Разом з Богданом загинули одразу ще 8 чоловік, і 1 загинув пізніше у лікарні. Серед них: підполковник Юрій Коваленко, старший сержант Микола Алєксєєв, та старші солдати Максим Бендеров, Станіслав Майсеєв, Дмитро Рябий, Максим Вербовий та І. Марков.

Тіло Богдана не було можливості забрати з оточення кілька днів. 21 липня його доправили до Черкас, але батьки не впізнали сина і наполягли на генетичній експертизі. Вона підтвердила, що загиблим дійсно є саме він.

Місце поховання: м. Черкаси, кладовище № 5.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 1, ряд 7, місце 33.