Карабін Сергій Ігорович «Сімнадцятий»

Карабін Сергій Ігорович
Дата та місце народження: 16 грудня 1983 р., смт Гоща, Рівненська область
Дата та місце смерті: 30 січня 2015 (31 рік) с. Водяне, Донецька область
Звання: Солдат
Посада: Вогнеметник
Обставини смерті: Загинув 30 січня 2015 р. під час виконання бойового завдання поблизу с. Водяне Донецької області.

Народився в Гощі, 1985 року батьки Сергія переїжджають до Новояворівська. 1996-го сім'я повертається в Гощу, де Сергій закінчив ЗОШ № 1 2000-го. Вступає до Львівського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту, здобув професію провідника дальнього слідування поїздів. 2001 року призваний на строкову службу, проходив у Мукачеві. Демобілізувавшись, повертається працювати на Львівську залізницю. Із дружиною-військовослужбовцем 24-ї бригади винаймав квартиру у 53-му військовому містечку в Яворові.

У березні 2014 року пішов добровольцем, вогнеметник розвідувальної роти УНСО — у складі 81-ї десантно-штурмової бригади. Перебував в оточенні, волонтери допомогли вибратися. Перебував у десятиденній відпустці, від гощанських волонтерів бронежилет.

Загинув 30 січня 2015-го у боях за Донецький аеропорт поблизу села Водяне під час коректування вогню української артилерії — снаряд РСЗВ «Град» розірвався у кронах дерев лісопосадки близько від спостережного пункту, ще один боєць зазнав поранення.

4 лютого 2015-го похований у Новояворівську.

Без Сергія лишились батьки, вагітна на той час дружина Наталія та маленька донька.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 6, ряд 1, місце 10.