Капралов Володимир Васильович

Капралов Володимир Васильович
Дата та місце народження: 8 липня 1981 р., м. Вільнянськ, Запорізька область
Дата та місце смерті: 31 березня 2017 (35 років) Помер від поранень
Місце поховання: м. Вільнянськ, Запорізька область
Звання: Солдат
Посада: Гранатометник
Обставини смерті: Помер 31 березня 2017 р. в обласній лікарні ім. Мечникова у Дніпрі від поранень отриманих внаслідок обстрілу поблизу м. Мар'їнка (Донецька область) 12 березня 2017 р.

[ред. | ред. код]

Народився 1981 року в місті Вільнянську на Запоріжжі, у робітничій родині Людмили Миколаївни та Василя Васильовича Капралових. Закінчив міську школу № 3, потім навчався у Вільнянському професійно-технічному училищі, де здобув спеціальності маляра-штукатура та зварювальника. Працював на підприємствах ТОВ НВП «РІСТ», «Агрошляхбуд», молокозаводі, ТСЦ «Простор». До війни працював будівельником, їздив на заробітки до РФ.

Під час російської збройної агресії проти України у серпні 2015 року призваний за мобілізацією як доброволець. Виконував завдання на території проведення антитерористичної операції у складі 37-го окремого мотопіхотного батальйону «Запоріжжя». У лютому 2017 підписав контракт на військову службу в 92 ОМБр.

Старший солдат, гранатометник 92-ї окремої механізованої бригади, в/ч А0501, с. Клугино-Башкирівка, Харківська область.

12 березня 2017 року внаслідок мінометного обстрілу поблизу м. Мар'їнка на Донеччині дістав численні осколкові поранення голови, тулуба та кінцівок, закривши собою двох побратимів. Перебував у стані коми в Обласній клінічній лікарні ім. Мечникова у Дніпрі. 9 годин тривала операція з видалення осколків, ще понад два тижні Володимир боровся за життя, але 31 березня його серце зупинилося.

Похований 2 квітня на Павлівському кладовищі Вільнянська.

Мати померла навесні 2016 року, залишилися батько, сестра Ольга, син Олександр 2008 р.н.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 9, ряд 3, місце 37.