Кантор Ігор Володимирович

Кантор Ігор Володимирович
Дата та місце народження: 11 січня 1987 р., с. Грибовиця, Волинська область
Дата та місце смерті: 14 липня 2014 (27 років) с. Черемшине, Луганська область
Місце поховання: с. Грибовиця, Волинська область
Звання: Солдат
Посада: Старший навідник
Обставини смерті: Загинув 14 липня 2014 р. під час переміщення в колоні в районі с. Черемшине Луганської області, пострілом ПТРК уражено САУ 2С1. Разом з Ігорем загинув солдат О. Абрамчук, а пізніше від отриманих в цьому бою поранень помер солдат І. Трохимчук.

[ред. | ред. код]

Народився Ігор Кантор 11 січня 1987 року в селі Грибовиця Іваничівського району. Навчався майбутній воїн у місцевій школі, після закінчення школи проживав у місті Нововолинську, працював підземним електросюсарем на Нововолинській шахті № 5. В 2006—2007 роках проходив строкову службу у повітряно-десантних військах України. 2011 року одружився; працював на заводі «Кроноспан» — оператор автоматичних та напівавтоматичних верстатів й установок.

Призваний до збройних сил за мобілізацією 8 квітня 2014 року, служив у 51-ї механізованій бригаді. Разом із іншими бійцями бригади брав участь у відсічі збройній агресії Росії. 14 липня 2014 року у Свердловському районі Луганської області підрозділ бригади прийняв бій з терористичними угруповуваннями. Позиції українських військових бойовики обстріляли із реактивної артилерії, і один із зарядів влучив у бронемашину. Під час бою загинуло троє українських військових — Ігор Кантор, Олександр Абрамчук та молодший сержант Юрій Трохимук. Ігор не встиг скористатися бронежилетом, який йому купили односельці, та не встигли передати бійцеві.

Удома у загиблого бійця залишилилась вагітна дружина.

Похований Ігор Кантор на кладовищі у рідному селі Грибовиця.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 1, ряд 6, місце 31.