Калихалін Михайло Михайлович

Калихалін Михайло Михайлович
Дата та місце народження: 12 червня 1993 р., с. Веселе, Дніпропетровська область
Дата та місце смерті: 19 листопада 2017 (24 роки) сел. Кам'янка, Донецька область
Звання: Сержант
Посада: Командир бойової машини
Обставини смерті: Загинув 19 листопада 2017 р. поблизу сел. Кам'янка (Ясинуватський район) під час пожежі у бліндажі. Разом з Михайлом загинули солдат В. Пасічник та прапорщик О. Кузьменко.

[ред. | ред. код]

Народився 1993 поку в селі Веселе (Павлоградський район, Дніпропетровська область), закінчив в'язівецьку школу. Після завершення проходження строкової служби через півроку підписав контракт.

Сержант, командир бойової машини 25-ї бригади; в зоні проведення боїв з 2014 року.

19 листопада 2017 року загинув поблизу села Кам'янка (Ясинуватський район) під час пожежі у бліндажі, Михайло витягнув з вогню одного побратима і повернувся рятувати інших, але з іще двома бійцями задихнувся від чадного газу й згорів заживо. Тоді ж загинули солдат Віталій Пасічник та прапорщик Олександр Кузьменко. Офіційною версією було потрапляння бойового ворожого снаряду, від якого бліндаж загорівся. 20 листопада в штабі АТО повідомляли, що за попередньою інформацією, пожежа сталася внаслідок необережного поводження з пічним обладнанням; за фактом події порушено кримінальну справу, проводилося слідство.

Після проведення експертиз та ідентифікації похований 8 грудня 2018 року з військовими почестями в закритій домовині у селі Веселе.

Без Михайла лишились мама Олена Вікторівна та двоє старших братів.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 10, ряд 9, місце 7.