Іванов Денис Михайлович

Іванов Денис Михайлович
Дата та місце народження: 6 грудня 1991 р., м. Вознесенськ, Миколаївська область
Дата та місце смерті: 23 квітня 2016 (24 роки) смт Луганське, Бахмутський район, Донецька область
Місце поховання: м. Помічна, Добровеличківський район, Кіровоградська область
Звання: Солдат
Посада: Навідник-оператор
Обставини смерті: Загинув 23 квітня 2016 р. під час бою з ДРГ противника на спостережному пункті поблизу смт Луганське (Бахмутський район Донецька область). Разом з Денисом загинув Олександр Залізко.

Народився 1991 року у місті Вознесенськ (Миколаївська область). Проживав у місті Помічна (Добровеличківський район). 2008 року закінчив Помічнянську ЗОШ № 2, пройшов строкову службу в лавах ЗСУ. Демобілізувавшись, працював електромонтером в Помічнянській дистанції сигналізації та зв'язку (Одеська залізниця).

В серпні 2015 року мобілізований, солдат 54-ї окремої механізованої бригади; навідник-оператор.

23 квітня 2016-го загинув під час бою з терористичною ДРГ на спостережному пункті поблизу смт Луганське (Бахмутський район). Тоді ж поліг Олександр Залізко, ще один вояк потрапив у полон.

26 квітня 2016 року похований у місті Помічна, Дениса зустрічало кілька тисяч односельців на колінах, тіло понад 5 кілометрів несли на руках. Було прощання біля будинку, де жив Денис, потім на центральній площі Помічної; учні шкіл по центральній вулиці створили коридор з квітів; залізничники прощалися гудками тепловозів.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 8, ряд 5, місце 20.