Іщук Олександр Сергійович

Іщук Олександр Сергійович
Дата та місце народження: 16 жовтня 1987 р., смт Першотравенськ, Баранівський район, Житомирська область
Дата та місце смерті: 8 серпня 2014 (26 років) с. Маринівка, Донецька область
Місце поховання: с. Черніївка, Полонський район, Хмельницька область
Посада: Стрілець
Обставини смерті: Зник безвісті 8 серпня 2014 р. в ході ударно-пошукових дій БТГр бригади в районі с. Маринівка, Шахтарського району, Донецької області разом з сержантом Ю. Макарчук та солдатом С. Шепетько. Захороненний, як тимчасово невпізнанний захисник України на Алеї слави Краснопільського кладовища м. Дніпропетровськ. Упізнаний за експертизою ДНК. Перепохований 18 березня 2015 р.

[ред. | ред. код]

Народився 1987 року в смт Першотравенськ (Баранівський район, Житомирська область).

Мобілізований 19 березня 2014 року. Старший солдат, стрілець, 30-та окрема механізована бригада.

Загинув 8 серпня 2014-го під час боїв біля кордону, на дорозі поблизу села Маринівка Шахтарського району Донецької області. В післяобідню пору військова колона, вантажівка «Урал» і БРДМ, вирушили з села Степанівка до Маринівки для облаштування блокпосту, і вже під Маринівкою потрапили під обстріл російських збройних формувань. Олександр перебував в БРДМ, загинув на місці під час обстрілу. Загинув разом з Юрієм Макарчуком і Сергієм Шепетьком. Тоді ж загинули Олександр Закусило, Роман Козаренко, Олександр Коростинський.

Упізнаний за експертизою ДНК серед похованих під Дніпропетровськом, 19 березня 2015 року перепохований на кладовищі в смт Ємільчине.

17 березня 2015 року жителі Баранівського та Полонського районів провели воїна в останню путь в с. Черніївка Полонського району Хмельницької області. Зустрічати Героя вийшло все селище з свічками та лампадками.

Без Олександра лишилися батьки та сестра.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 9, місце 21.