Іщук Олександр Сергійович

Іщук Олександр Сергійович
Дата та місце народження: 16 жовтня 1987 р., смт Першотравенськ, Баранівський район, Житомирська область
Дата та місце смерті: 8 серпня 2014 (26 років) с. Маринівка, Донецька область
Місце поховання: с. Черніївка, Полонський район, Хмельницька область
Посада: Стрілець
Обставини смерті: Зник безвісті 8 серпня 2014 р. в ході ударно-пошукових дій БТГр бригади в районі с. Маринівка, Шахтарського району, Донецької області разом з сержантом Ю. Макарчук та солдатом С. Шепетько. Захороненний, як тимчасово невпізнанний захисник України на Алеї слави Краснопільського кладовища м. Дніпропетровськ. Упізнаний за експертизою ДНК. Перепохований 18 березня 2015 р.

Народився 1987 року в смт Першотравенськ (Баранівський район, Житомирська область).

Мобілізований 19 березня 2014 року. Старший солдат, стрілець, 30-та окрема механізована бригада.

Загинув 8 серпня 2014-го під час боїв біля кордону, на дорозі поблизу села Маринівка Шахтарського району Донецької області. В післяобідню пору військова колона, вантажівка «Урал» і БРДМ, вирушили з села Степанівка до Маринівки для облаштування блокпосту, і вже під Маринівкою потрапили під обстріл російських збройних формувань. Олександр перебував в БРДМ, загинув на місці під час обстрілу. Загинув разом з Юрієм Макарчуком і Сергієм Шепетьком. Тоді ж загинули Олександр Закусило, Роман Козаренко, Олександр Коростинський.

Упізнаний за експертизою ДНК серед похованих під Дніпропетровськом, 19 березня 2015 року перепохований на кладовищі в смт Ємільчине.

17 березня 2015 року жителі Баранівського та Полонського районів провели воїна в останню путь в с. Черніївка Полонського району Хмельницької області. Зустрічати Героя вийшло все селище з свічками та лампадками.

Без Олександра лишилися батьки та сестра.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 9, місце 21.