Ісадченко Володимир Олександрович

Ісадченко Володимир Олександрович
Дата та місце народження: 29 вересня 1994 р., с. Липецьке, Котовський район, Одеська область
Дата та місце смерті: 29 травня 2014 (19 років) с. Кам'янка, Ізюмський район, Харківська область
Місце поховання: с. Липецьке, Котовський район, Одеська область
Посада: Стрілець
Обставини смерті: Загинув поблизу села Кам'янка (Харківська область) під час нападу на автоколону, яка рухалась в бік Ізюму після доставки продуктів харчування й інших вантажів на блокпости, що знаходяться під Слов'янськом. Також цим транспортом після служби на блокпостах поверталися українські бійці.

Народився у селі Липецьке на Одещині. Після закінчення 9 класів Липецької школи вступив до Одеського залізничного технікуму, де 2012 року здобув професію електрослюсаря. Закінчив курси водіїв у м. Подільськ (на той час — Котовськ).

В травні 2013 року прийшов до військкомату, тому що вважав строкову військову службу своїм громадянським обов'язком. Служив на посаді стрільця 2-го відділення 2-ї патрульної роти 1-го патрульного батальйону Дніпропетровського 16-го полку охорони громадського порядку Центрального оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України (у 2013 році — Внутрішні війська МВС України). Вже за три місяці служби отримав військове звання старшого солдата.

Під час російської збройної агресії брав участь в антитерористичній операції на Сході України, супроводжував вантажі в зону проведення АТО.

29 травня 2014 року військовослужбовці Дніпропетровського полку повертались до пункту тимчасової дислокації у місто Ізюм після доставки продуктів харчування та інших вантажів на блокпости під Слов'янськом. Цим же транспортом після служби на блокпостах поверталися українські бійці. Близько 16:00 поблизу села Кам'янка, за 20 км від Ізюма, терористи на легковому автомобілі ВАЗ-2110 наздогнали колону й обстріляли КАМАЗ полку з автоматів і підствольного гранатомету. Від отриманих поранень старший солдат Володимир Ісадченко загинув на місці, ще двоє бійців, 19-річний Сергій Пашков і 21-річний Роман Угравецький, дістали поранень.

Див. також: Сутички у Харківській області (2014)

31 травня Володимира поховали у рідному селі. Залишилися батьки, Олена Володимирівна та Олександр Павлович, та молодша сестра Ольга.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 1, ряд 6, місце 10.