Ільгільдінов Дмитро Фарідович

Ільгільдінов Дмитро Фарідович
Дата та місце народження: 22 червня 1989 р., м. Анадирь, Магаданська область, РРФСР
Дата та місце смерті: 28 серпня 2014 (25 років) с. Новокатеринівка, Донецька область
Звання: Солдат
Посада: Стрілець-помічник гранатометника
Обставини смерті: Загинув 28 серпня 2014 р. разом з Кириєнко Ю.В., Лифарем А.П. та Пісьменним І.Л. посередині дороги поміж с. Новокатеринівка та с. Ленінське. Їхав зі згаданими військовослужбовцями у вантажівці УРАЛ №6601 Н9. Машина потрапила у засідку, військовослужбовці загинули від вогнепальних поранень. Був знайдений пошуковою групою Місія Евакуація-200 (Чорний тюльпан) 12 вересня 2014 р. Впізнаний за експертизою ДНК. Похований.

Народився 1989 року в місті Анадир (Магаданська область, РРФСР). Проживав у селі Широке Солонянського району.

У часі війни — солдат, стрілець-помічник гранатометника 42-го батальйону територіальної оборони ЗС України Кіровоградської області «Рух Опору».

28 серпня військовики рухалися на вантажівці «Урал» та потрапили в засідку терористів між Новокатеринівкою та Ленінським; у бою загинули сержант 42-го БТРО Юрій Кириєнко, солдати Дмитро Ільгільдінов, Анатолій Лифар, Ілля Письмений, дещо віддаленіше — Євген Мельничук, Володимир Татомир, Максим Харченко.

Перебував в списках полонених. Упізнаний серед загиблих, тіла яких вивезли з поля бою волонтери гуманітарної місії 12 вересня 2014-го.

Похований у селі Широке.

Без сина лишилась мама Олена Вікторівна Рейнат.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 4, місце 15.