Гвоздієвський Сергій Володимирович

Гвоздієвський Сергій Володимирович
Дата та місце народження: 14 квітня 1966 р., с. Серебринці, Вінницька область
Дата та місце смерті: 30 квітня 2019 (53 роки) Помер від поранень
Місце поховання: с. Немія, Могилів-Подільський район, Вінницька область
Звання: Сержант
Посада: Водій
Обставини смерті: 29 квітня 2019 р., під час доставки води на позиції ЗСУ на Маріупольському напрямку, отримав важкі травми: автоцистерна, якою він керував, підірвалась на міні. Сергій Гвоздієвський отримав понад 70 відсотків опіків тіла та поранення нижніх кінцівок. Після надання долікарської та першої медичної допомоги був одразу евакуйований повітряним транспортом до спеціалізованого лікувального закладу (опіковий центр) м. Дніпро. На жаль, попри всі зусилля лікарів, наступного дня, 30 квітня, сержант Сергій Гвоздієвський помер від отриманих травм.

Народився 1966 року в селі Серебринці (Могилів-Подільський район, Вінницька область) у родині колгоспників. Виростав та навчався в Серебринцях; закінчив Мазурівське ПТУ. З 1984-го три роки проходив строкову службу на атомному підводному човні ВМС СРСР. Мешкав у місті Могилів-Подільський; з 1988-го працював рятувальником на човні, згодом перейшов у водолази. Надалі працював водієм на місцевому заводі та приватному підприємстві, з 2008 року — водієм в інспекції Держенергонагляду Північно-Західного регіону.

З січня 2015 до квітня 2016-го проходив службу за мобілізацією як доброволець, від березня 2015 року — у Хмельницькій частині спецпризначення в зоні боїв, зокрема, у Широкиному. Після демобілізації повернувся на роботу в інспекцію, у травні 2018 року підписав контракт на військову службу в 79-й бригаді; сержант, водій.

29 квітня 2019-го під час доставки води на позиції поблизу села Павлопіль на Маріупольському напрямі внаслідок підриву на міні вантажного автомобіля зазнав важких поранень ніг та 70 % опіків тіла. Був терміново евакуйований військовим гелікоптером у місто Дніпро до спеціалізованого лікувального закладу, одначе поранення виявились несумісні з життям. Помер 30 квітня дня в опіковому центрі Дніпра.

3 травня 2019 року із Сергієм прощалися у районному центрі, похований на кладовищі села Немія.

Без Сергія лишились дружина, донька та двоє онуків.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 11, ряд 6, місце 8.