Гузенко Сергій Олександрович «Вовк, Шериф»

Гузенко Сергій Олександрович
Дата та місце народження: 16 жовтня 1987 р., с. Павлівка, Херсонська область
Дата та місце смерті: 4 лютого 2019 (31 рік) с. Опитне, Донецька область
Місце поховання: с. Павлівка, Херсонська область
Посада: Головний сержант роти
Обставини смерті: Загинув 4 лютого 2019 року близько 17.00 від кулі снайпера в районі селища Опитне (Піски) Ясинуватського району Донецької області при спробі винести з-під обстрілу пораненого побратима.

Народився 1987 року в селі Павлівка (Верхньорогачицький район, Херсонська область). 2004 року закінчив 11 класів Самійлівської школи. Ще під час навчання активно брав участь у спортивних заходах, за що отримав псевдо «Ребров», навіть замінював вчителя фізичного виховання, коли той був відсутній — мріяв і сам стати вчителем з цього предмету. Після школи деякий час працював трактористом на фермерському господарстві у своєму селі та охоронцем-інкасатором «ПриватБанку» в Новій Каховці.

З червня 2014 по травень 2015 року проходив службу за мобілізацією. Брав участь у боях за Іловайськ, Вуглегірськ, Дебальцеве та біля ДАП В грудні 2016-го підписав контракт; старший сержант, головний сержант 1-ї мотопіхотної роти 42-го батальйону «Рух опору» 57-ї бригади. З червня 2018 року мешкав у місті Берислав.

4 лютого 2019 року загинув вдень біля селища Опитне (Ясинуватський район) від кулі ворожого снайпера — прикривши собою побратима, дістав проникаюче наскрізне поранення грудної клітки з ураженням обидвох легень.

8 лютого 2018-го похований в селі Павлівка.

Без Сергія лишилися батько Олександр Миколайович та мама Валентина Іванівна, двоє старших братів та вагітна на той час дружина.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 11, ряд 2, місце 12.