Гувір Сергій Іванович

Гувір Сергій Іванович
Дата та місце народження: 24 квітня 1993 р., с. Крутоярівка, Одеська область
Дата та місце смерті: 28 вересня 2017 (24 роки) зал.станція Іллєнко
Місце поховання: с. Крутоярівка, Одеська область
Звання: Старшина
Посада: Черговий відділення управління службою
Обставини смерті: Загинув 28 вересня 2017 р. близько 17:00 під час несення служби у наряді на ділянці відділу прикордонної служби Станично-Луганське, неподалік залізничної станції Іллєнко (Станично-Луганський район), за 800 м від кордону з РФ, в результаті підриву на фугасі з розтяжкою. Разом з Сергієм загинув старший прапорщик Д. Деде.

Народився 1993 року в селі Крутоярівка (Білгород-Дністровський район, Одеська область). 2011 року вирушив на строкову службу. Служив у відділах прикордонної служби «Степанівка» і «Старокозаче» — на той час молодший інспектор.

Старшина, інспектор прикордонної служби 3 категорії — черговий відділення управління службою, «Станично-Луганське». В зоні бойових дій з осені 2016 року, до того служив у в/ч 2197 (Білгород-Дністровський прикордонний загін, Південного РУ ДПСУ).

28 вересня 2017 року загинув пополудні під час несення служби у наряді на ділянці відділу — неподалік залізничної станції «Іллєнко» (Станично-Луганський район), за 800 метрів від кордону з РФ, внаслідок підриву на фугасі з «розтяжкою». Тоді ж загинув старший прапорщик Дмитро Деде.

Похований у Крутоярівці.

Без Сергія лишились батьки і вагітна на той час дружина Ганна Костянтинівна. Згодом народився син Сергій.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 10, ряд 6, місце 9.