Гусейнов Владислав Тофікович «Швед»

Гусейнов Владислав Тофікович
Дата та місце народження: 7 травня 1983 р., м. Первомайський, Харківська область
Дата та місце смерті: 28 червня 2018 (35 років) м. Авдіївка, Донецька область
Посада: Розвідник-номер обслуги
Обставини смерті: Увечері 28 червня 2018 року, після завершення робіт на Донецькій фільтрувальний станції, ворог відкрив по ній вогонь з автоматичних гранатометів та великокаліберних кулеметів. Для припинення обстрілу вогонь у відповідь відкрили підрозділи бойової охорони. Під час цього бою молодший сержант В. Гусейнов, який разом зі своїми побратимами утримував позицію бойової охорони попереду підрозділів ЗСУ, загинув від вогнепального поранення в голову, завданого ворожим снайпером.

Народився 1983 року в місті Первомайський (Харківська область); мешкав у місті Харків.

В часі війни — молодший сержант, військовослужбовець 92-ї бригади; на фронт пішов добровольцем у 2015 році. В 2017-му воював у Мар'їнці поруч з добровольцями ДУК.

28 червня 2018 року увечері, після завершення робіт на Донецькій фільтрувальний станції, терористи відкрили по ній вогонь з автоматичних гранатометів та великокаліберних кулеметів. Для припинення обстрілу підрозділи бойової охорони відкрили вогонь у відповідь; під час цього бою молодший сержант Гусейнов, який зі своїми побратимами утримував позицію бойової охорони попереду підрозділів ЗСУ, загинув від вогнепального поранення в голову, завданого ворожим снайпером.

1 липня 2018 року похований у місті Первомайський.

Без Владислава лишились батьки.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 10, ряд 3, місце 35.