Гура Дмитро Іванович «Старий»

Гура Дмитро Іванович
Дата та місце народження: 18 березня 1988 р., м. Узин, Київська область
Дата та місце смерті: 13 квітня 2015 (27 років) м. Авдіївка, Донецька область
Місце поховання: м. Узин, Київська область
Звання: Солдат
Посада: Номер обслуги
Обставини смерті: Загинув 13 квітня 2015 р. під час чергового обстрілу українських позицій поблизу міста Авдіївка (Донецька область). Уламок снаряду 120-мм міни влучив у ящики з боєзапасами в бліндажі. Разом з Дмитром загинули молодший сержант Б. Гончаренко, солдат О. Вовченко, сержант В. Путаненко та солдат О. Тищенко.

Закінчив Узинську ЗОШ № 1, 2006 року — Білоцерківський професійний ліцей № 15, здобув професію слюсаря з ремонту автомобілів. Пройшов строкову службу у навчальному центрі «Десна».

Під час війни мобілізований 1 серпня 2014-го, з 5 листопада перебував у зоні бойових дій під Донецьком, у складі зведеного загону «Дика качка» Повітряних сил ЗСУ, відряджений з 40-ї бригади тактичної авіації, номер обслуги.

13 квітня 2015-го під час одного з обстрілів терористами українських позицій (опорний пункт «Зеніт») поблизу Авдіївки уламок снаряду 120-мм міни влучив у ящики з набоями в бліндажі. Від вибуху загинули Олександр Тищенко, Олексій Вовченко, Дмитро Гура, Василь Путаненко, Богдан Гончаренко.

Упізнаний за експертизою ДНК. 12 серпня 2015 року похований на Новому міському кладовищі Узина.

Без Дмитра лишилися мама, сестра, брат.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 7, ряд 2, місце 3.