Гунько Сергій Володимирович «Фантом»

Гунько Сергій Володимирович
Дата та місце народження: 7 січня 1966 р., м. Полтава, Полтавська область
Дата та місце смерті: 10 березня 2015 (49 років) с. Копили, Полтавський район, Полтавська область
Місце поховання: м. Полтава, Полтавська область
Обставини смерті: Загинув 10 березня 2015 р. у ДТП під селом Копили (Полтавська область) під час переслідування порушника.

Працював викладачем вищого навчального закладу. Входив до складу Полтавського осередку «Правого сектора». Добровольцем пішов на фронт, розвідник розвідувальної групи першого складу корпусного підпорядкування Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор». В боях за Савур-Могилу зазнав поранення, вже не зміг повернутися на фронт, тому продовжив проводити тренування молодих бійців як інструктор, займався громадською діяльністю.

Загинув 10 березня 2015-го у ДТП під селом Копили — на блокпосту «Копили» водій автомобіля «Land Rover» проігнорував вимогу про зупинку. Тоді інспектор ДПС сів в автомобіль «Toyota Corolla» — у ньому перебували двоє активістів Правого сектору, усі рушили за порушником. Під час переслідування порушник, маневруючи, зіштовхнув автомобіль переслідувачів, в результаті чого він зіштовхнувся з вантажівкою «МАЗ». У ДТП загинули Сергій Гунько та інспектор Олександр Андрійко. Водій Тойоти — другий боєць ДУК — з численними травмами потрапив до лікарні.

Без Сергія лишилися дружина Тетяна (псевдо «Альтаїр», входить до складу організації «Жіноча Січ») та троє дорослих дітей.