Гуменюк Олександр Павлович

Гуменюк Олександр Павлович
Дата та місце народження: 6 серпня 1979 р., с. Крупець, Хмельницька область
Дата та місце смерті: 26 серпня 2015 (36 років) с. Прохорівка, Донецька область
Місце поховання: с. Крупець, Хмельницька область
Посада: Навідник
Обставини смерті: Загинув 26 серпня 2015 р. від смертельного поранення внаслідок обстрілу з РСЗВ Град під селом Прохорівка (Волноваський район) Донецької області. Разом з Олександром загинули солдат О. Середюк, солдат В. Головко, солдат В. Лопушой та старший солдат О. Матлак.

Народився 6 серпня 1979 року в селі Крупець Славутського району Хмельницької області. Закінчив загальноосвітню школу села Крупець (нині – Крупецький навчально-виховний комплекс «дошкільний навчальний заклад – середня загальноосвітня школа I-III ступенів») та професійно-технічне училище міста Шепетівка Хмельницької області за спеціальністю «токар».

У 1997-1999 роках проходив строкову військову службу в лавах Збройних Сил України. Служив у місті Дніпропетровськ (нині – Дніпро).

Після демобілізації працював токарем у Відкритому акціонерному товаристві «Славутсько-Полянська паперова фабрика», на підприємстві «Юнікс» у місті Нетішин Хмельницької області, у Нетішинському кар’єрі.

29 квітня 2015 року мобілізований до лав Збройних Сил України. Служив у 40-й окремій артилерійській бригаді.

Загинув 26 серпня 2015 року від смертельного поранення внаслідок обстрілу з РСЗВ «Град» під селом Прохорівка (Волноваський район) Донецької області. Разом з Олександром загинули солдат Олег Середюк, солдат Валерій Головко, солдат Віталій Лопушой та старший солдат Олег Матлак.

1 вересня 2015 року похований на кладовищі села Крупець Славутського району Хмельницької області.

Залишилось двоє доньок.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 7, ряд 2, місце 38.