Гулик Артур Ярославович «Пітбуль»

Гулик Артур Ярославович
Дата та місце народження: 17 липня 1983 р., м. Лісосибірськ, Красноярський край, РРФСР
Дата та місце смерті: 26 червня 2014 (30 років) сел. Мирне, Донецька область
Місце поховання: м. Трускавець, Львівська область
Посада: Кулеметник
Обставини смерті: Загинув 26 червня 2014 р. під час перемир'я в часі масованого (із застосуванням танків і мінометів) штурму бойовиками блокпоста № 1 під Слов'янськом (в районі селища Мирне). У тому ж бою загинули військовослужбовці 95-ї окремої аеромобільної бригади сержант А. Коган, старший солдат М. Добрянський та солдат І. Ващук.

Народився 1983 року в місті Борислав на Львівщині. Навчався у загальноосвітній школі № 5. У 1989 році загинув батько.

Після закінчення 9-ти класів продовжує навчання в Підбузькому профтехучилищі, де опанував професії маляра, штукатура та плиточника.

У 2005 році втратив матір.

Активний учасник подій Революції Гідності, — перебував у складі 5-ї, а потім 2-ї сотні Самооборони Майдану. Був поранений під час останніх лютневих протистоянь — дістав заряд дробу й осколків в лице. Збирався їхати на лікування до Польщі, але почались бойові дії на сході, й Артур добровольцем пішов на фронт у складі сформованого з майданівців резервного батальйону Нацгвардії.

Солдат резерву, кулеметник 2-го відділення 2-го взводу 2-ї роти оперативного призначення 2-го батальйону оперативного призначення (резервістів) військової частини 3027 Національної гвардії України (в подальшому на базі 1-го та 2-го резервних батальйонів було сформовано 1-й батальйон оперативного призначення НГУ імені Кульчицького).

З червня 2014 брав участь в антитерористичній операції, виконував завдання на блокпосту біля Слов'янська.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 1, ряд 7, місце 20.