Гултур Денис Анатолійович

Гултур Денис Анатолійович
Дата та місце народження: 20 травня 1986 р., с. Сергіївка, Херсонська область
Дата та місце смерті: 2 лютого 2015 (28 років) с. Рідкодуб, Донецька область
Місце поховання: м. Славутич, Київська область
Посада: Майстер відділення технічного обслуговування автомобільної техніки
Обставини смерті: Загинув 2 лютого 2015 р. під час транспортування боєприпасів, паливних матеріалів та харчових продуктів в с. Рідкодуб поблизу Дебальцевего де спільна група 25-го ОМПб та 128-ї ОГПБр знаходилась в оточенні. БТР військових потрипив в засідку і вони прийняли бій. Разом з Денисом загинули старший солдат Сергій Гурич, старшина Андрій Сабадаш та майор Віталій Шайдюк.

Зі шкільних років проживав у місті Славутич Київської області. Закінчив славутицьку ЗОШ № 3, Чернігівське ПТУ № 18, здобув спеціальність електрозварника ручного зварювання та монтажника технологічного обладнання і конструкцій. Працював за фахом, пройшов строкову службу в ЗСУ. Від 2008 року працював у ВП «Атомремонтсервіс» ДП «НАЕК „Енергоатом“», слюсар 4-го розряду — цех з ремонту тепломеханічного обладнання.

Мобілізований у червні 2014-го, старший солдат, майстер відділення технічного обслуговування автомобільної техніки, рота забезпечення 25-го окремого мотопіхотного батальйону «Київська Русь».

2 лютого 2015 року під час транспортування набоїв, паливних матеріалів та харчових продуктів спільна група 25-го ОМПб та 128-ї ОГПБр потрапила в оточення, в селі Рідкодуб БТР військових було підірвано із засідки. Вояки прийняли бій, у якому загинули майор Віталій Шайдюк, старшина Андрій Сабадаш, старші солдати Сергій Гуріч й старший солдат Денис Гултур, солдат Сергій Макаренко зазнав контузії.

Російські терористи після бою дзвонили родині Дениса з його телефону. Через місяць тіло старшого солдата Гултура передано українській стороні.

Похований в Славутичі.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 6, ряд 5, місце 7.