Гулюк Сергій Миколайович

Гулюк Сергій Миколайович
Дата та місце народження: 7 вересня 1981 р., м. Рівне, Рівненська область
Дата та місце смерті: 31 липня 2014 (32 роки) с. Василівка, Донецька область
Місце поховання: с. Завизів, Острозький район, Рівненська область
Посада: Водій секції автомобільних перевезень
Обставини смерті: Загинув 31 липня 2014 р. під час мінометного обстрілу ВІПС Василівка (ВПС Амвросіївка) в районі с. Василівка (Амвросіївський район) в Донецькій області. Разом з Сергієм загинули старший солдат О. Басак, молодший сержант Р. Черноморченко, сержант О. Паршутін та прапорщик Ю. Філіпповський.

Народився 7 вересня 1981 року в місті Рівне. З 2000 року проживав в місті Луцьку. З дитинства займався спортом. Відвідував секцію самбо та дзюдо. У 2000 році йому було присвоєно звання «Майстер спорту України».

У 1999 році призваний на строкову службу в Луцький прикордонний загін. З січня 2002 року проходив контрактну службу в Луцькому прикордонному загоні на посаді водія секції автомобільних перевезень.

З 2003 по 2006 рік навчався у Рівненському державному коледжі, де отримав професію юриста.

В 2012 році закінчив Національну академію Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького за спеціальністю «Молодший інспектор прикордонної служби».

28 червня 2014 року вирушив в зону АТО у складі оперативно-бойової прикордонної застави Луцького прикордонного загону для забезпечення правопорядку на державному кордоні України у Донецькій області.

Загинув 31 липня 2014 року в селі Василівка Амвросіївського району Донецької області під час обстрілу прикордонників російськими найманцями та російськими військовими з мінометів та гранатометів. Тоді ж загинули Олександр Басак, Олег Паршутін, Юрій Філіповський та Ростислав Черноморченко.

3 серпня 2014 року похований в селі Завизів Острозького району Рівненської області. У Гулюка сиротами лишилося троє дітей.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 2, місце 24.